Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy to składnik, który występuje w naszej skórze naturalnie. Jednak z biegiem lat jego ilość się zmniejsza, a to powoduje wiotczenie i wysuszenie cery. Co więcej, skóra traci swą jędrność i elastyczność, a na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki. Nie da się niestety zatrzymać nieubłaganie upływającego czasu, można jednak znacząco poprawić stan swojej skóry, decydując się na wypełnianie zmarszczek. Szczecin to miasto, w którym możesz skorzystać z mojego fachowego doradztwa w tym zakresie. W ofercie znajdziesz takie usługi jak korekta zmarszczek nosowo – wargowych, lwiej zmarszczki oraz tzw. marionetek. Jako doświadczona profesjonalistka mogę zagwarantować w pełni profesjonalne podejście do każdego Klienta, doskonałe efekty oraz korzystanie z bezpiecznych preparatów wysokiej jakości. 

Wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym to bardzo skuteczny zabieg, którego efekty możesz zauważyć natychmiast. Preparat o żelowej, delikatnej i plastycznej konsystencji jest całkowicie bezpieczny i pozwala na uzyskanie naturalnego efektu. Wygląd skóry znacząco się poprawia, cera jest promienna, odżywiona i zregenerowana. Kwas hialuronowy podawany jest bardzo cienkimi igłami, co skutecznie zmniejsza odczuwanie bólu. Sam zabieg trwa dość krótko, nie powoduje też szkodliwych skutków ubocznych.

Usieciowiony oraz nieusieciowiony kwas hialuronowy dogłębnie odżywia, wygładza oraz uelastycznienia skórę, a także opóźnia procesy starzenia. Dzięki wiązaniu wody skóra odzyskuje utraconą gęstość i sprężystość. Oczywiście, aby cieszyć się efektami na dłużej, zabieg wypełniania zmarszczek należy co jakiś czas powtarzać. W zależności od stanu skóry oraz rodzaju użytego preparatu, efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Kwas hialuronowy to preparat w stu procentach bezpieczny. W przeciwieństwie do toksyny botulienowej nie oddziałuje na mimikę twarzy. Jeśli więc Twoja skóra potrzebuje regeneracji i nawilżenia, marzy Ci się cera pełna blasku, jędrna i wygładzona, zapraszam do Szczecina na zabiegi wypełniania zmarszczek. Przed jego wykonaniem przeprowadzam szczegółowy wywiad z pacjentem, informuję o przebiegu działań i odpowiadam na wszelkie nurtujące go pytania.