Hifu

W moim gabinecie Medycyny Estetycznej znajdziesz efektowne zabiegi na twarz i ciało, które szybko dają pożądane efekty i pozwalają zadbać o własne samopoczucie. Aktualnie medycyna estetyczna cieszy się sporym uznaniem na rynku, zwłaszcza wśród osób, które szczególnie chcą zadbać o odmłodzenie skóry i organizmu. 

Efektowne zabiegi

Jednym z ciekawszych zabiegów, które realizuję w moim gabinecie w Szczecinie i Goleniowie jest Hifu, które bazuje na bezinwazyjnym liftingu twarzy. Po zabiegi tego typu coraz chętniej sięgają także Panowie, co obecnie nikogo nie dziwi. W moim gabinecie możesz bez problemu pozbyć się kłopotów z cerą, ze zbyt małymi ustami, zmarszczkami, nadpotliwością, czy też niezadowalającym kształtem nosa. Dbam o to, aby każdy klient czuł się komfortowo i bezpiecznie. Gwarantuję skorzystanie z fachowego doradztwa i najwyższej jakości zabiegów, które z pewnością poprawią Twój komfort życia. Satysfakcjonujące efekty uzyskane są dzięki fachowemu podejściu do Twoich potrzeb, doświadczeniu i moim wysokim kwalifikacjom. Zapewniam przyjazną oraz miłą atmosferę, jak i kompleksowe podejście do Twoich oczekiwań. 

Szeroka oferta

Posiadam rozbudowaną ofertę, w której zarówno Panie, jak i Panowie znajdą coś dla siebie. Profesjonaliści podpowiedzą Tobie, który zabieg będzie najkorzystniejszy i najlepiej się sprawdzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, które dają całkiem nowe możliwości dbania o siebie i swoje ciało. Hifu, które realizuję w Szczecinie, jest innowacyjnym zabiegiem, który daje pożądane efekty i spełni Twoje wymogi. Z moją pomocą zadbasz nie tylko o swoje samopoczucie, lecz także o wygląd i pewność siebie. 

Hifu w Szczecinie

Hifu jest skrótem od słów high intensity focused ultrasound, czyli skupionej wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Co ciekawe, ta technologia już od wielu lat jest wykorzystywana w medycynie. Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, hifu używane jest do liftingu i ujędrnienia skóry. Fala akustyczna ma w tym przypadku ograniczony zasięg oraz może się kumulować na różnych głębokościach tkanki. Specjalna wiązka ultradźwięków sprawia, że ruch i tarcie komórek wywołuje ciepło, które prowadzi do mikro poparzeń w tkance. Poprzez takie uszkodzenia uzyskuje się intensywne procesy odbudowy i regeneracji skóry, jednocześnie pozostawiając skórę nietkniętą. 

Piękna i młoda skóra to marzenie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zapraszam do skorzystania z oferty naszego gabinetu medycyny estetycznej, w której z pewnością każdy znajdzie coś, co go zainteresuje. Oferujemy atrakcyjne ceny i indywidualne podejście. Sam zabieg jest całkowicie bezpieczny, gdyż jest przeprowadzany przez lekarza z dużym doświadczeniem.