Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Małe i wąskie usta to problem wielu kobiet, jednak dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej możesz cieszyć się pięknymi, pełnymi i soczystymi ustami w sposób szybki i nieinwazyjny. Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym pozwoli osiągnąć ich wymarzoną wielkość oraz kształt. Zabieg umożliwia również korektę asymetrii, spłycenie zmarszczek wokół ust, nawilżenie, uniesienie kącików czy podkreślenie czerwieni wargowej i konturu. Powiększanie ust w Szczecinie to obecnie jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, na który decyduje się coraz więcej kobiet.

Powiększanie ust Szczecin - poznaj ofertę
Przed przystąpieniem do zabiegu powiększania ust przeprowadzany jest wywiad mający na celu ustalenie oczekiwań Klientki, a także poinformowanie jej o przebiegu wszystkich podejmowanych działań. Modelowanie ust kwasem hialuronowym wykonywane jest wyłącznie za pomocą sprawdzonych, bezpiecznych i atestowanych preparatów od certyfikowanych firm. Zadowolenie oraz bezpieczeństwo Klientek to sprawy najwyższej wagi. Cena zabiegu uwarunkowana jest ilością zużytego preparatu. Jeśli zatem interesuje Cię powiększanie ust kwasem hialuronowym, Szczecin jest miastem, które powinieneś odwiedzić. Czekam na Ciebie w swoim gabinecie. 

Sam zabieg jest krótki i bezbolesny, gdyż wszystkie preparaty używane podczas jego wykonywania posiadają w swoim składzie lignokainę (znieczulenie). Możliwe jest również podanie znieczulenia iniekcyjnego (stomatologicznego) przed przystąpieniem do zabiegu.

Efekt pełniejszych i większych ust zaobserwujesz od razu po zabiegu. Twoje usta będą wyglądać pięknie, soczyście i naturalnie. W zależności od organizmu rezultat utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie należy go powtórzyć.

Zastanawiasz się, gdzie wykonać profesjonalne powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie? Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Mam wieloletnie doświadczenie oraz duże grono zadowolonych Klientek.  Jestem pewna, że sprostam również Twoim oczekiwaniom. W celu umówienia się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego. Nie czekaj i już dziś umów się na zabieg, dzięki któremu w końcu będziesz mogła się cieszyć pięknymi, pełnymi i jędrnymi ustami.