Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek w Szczecinie i Goleniowie – najlepsza metoda walki ze starzejącą się skórą

Każda kobieta pragnie zachować młody wygląd, najdłużej jak tylko się da. Niestety nieustannie płynący czas jest bezlitosny i z biegiem upływu lat pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry, najczęściej w postaci nieestetycznych zmarszczek. Zmiany te, to wgłębienia powstałe w skórze na skutek wieku, braku wody w organizmie lub nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV. Na szczęście medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich kobiet i proponuje niezwykle skuteczne rozwiązania, dzięki którym możesz zachować młody, piękny i świeży wygląd przez wiele lat – jednym z nich jest kwas hialuronowy.

Co to jest kwas hialuronowy i po co się go stosuje?

Kwas hialuronowy (HA – hialuronic acid) – to naturalnie występująca substancja w organizmie ludzkim, głównie w skórze. Brak wody w organizmie, nadmierna ekspozycja na słońce lub po prostu upływ czasu powodują, iż jego ilość maleje, czego konsekwencją są zmarszczki. Dlatego też alternatywną metodą, jaką proponuje medycyna estetyczna, jest zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, który w prosty i precyzyjny sposób poprawi wygląd skóry już w jeden dzień.

Kwas hialuronowy to glukozaminoglikan, którego zadaniem jest wiązanie wody w skórze i odpowiedzialność za jej prawidłowe nawilżenie. Dzięki niemu skóra wygląda młodo, gładko oraz świeżo.

Dwa rodzaje kwasu hialuronowego stosowanego w medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna proponuje zastosowanie dwóch rodzajów kwasu hialuronowego – usieciowanego oraz nieusieciowanego. Zarówno jeden, jak i drugi jest niezwykle skuteczny i daje niesamowite efekty. Skóra jest odżywiona, nawilżona oraz elastyczna. Wygląda młodo oraz staje się mniej podatna na procesy starzenia się.

Preparaty zawierające w swoim składzie kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej w skuteczny sposób uzupełniają jego niedobór oraz właściwie nawilżają skórę, nadając jej nowy, lepszy wygląd.

Korekta zmarszczek w Szczecinie i Goleniowie – efekty

Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym jest niemal bezbolesny, mało inwazyjny i bezpieczny. Poprzedzony jest specjalistycznym wywiadem lekarskim oraz profesjonalnym badaniem, na którym eliminuje się ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania. Moja klinika wyróżnia się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego klienta i obsługą na najwyższym poziomie. Wiem, czego pragną kobiety i potrafię sprostać ich wymaganiom. Nawet najbardziej wymagająca klientka będzie zadowolona po wizycie w moim gabinecie lekarskim w Szczecinie i Goleniowie.